Emlak Sayfamız

Bize Ulaşın

contact

Özvarış İnşaat Turizm San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Nispetiye Cad. Peker Sok. No: 3 Posta Kodu : 34340 1.Levent ~ İstanbul

0 ( 212 ) 282 90 08

0 ( 212 ) 280 35 99

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

social share

Hakkımızda

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Firmamız 1980 yılında Nisbetiye Cad. Peker sk. no:3 İstanbul da kurucumuz Kasım Özvarış tarafından Özvarış Ticaret Aygaz ve Alpa dağıtıcı bayisi olarak kuruldu. Kuruluşumuz hizmet verdiği her noktada bütünlüğünü koruyarak tutarlı bir biçimde kendisini tanıtması sonucu, yine Koç gurubu iştiraklerinden Bos A.Ş.(Birleşik Oksijen Sanayi A.Ş.) Levent Bölge bayiliğini 1995 yılında alarak ticari faliyetlerine kattı.

 

Gelişmelerini pozitif yönde devam ettirerek 07.01.1997 yılında şahıs şirketi olan Özvarış Tic. Özvarış İnşaat Turizm San. ve Dış Tic. Ltd Şti.?ne dönüştü .Beyaz Eşya (Beko) ,LPG (Aygaz), Endüstriyel gaz ve Medikal gaz (Bos) sektörlerinde Koç gurubunun sinerjisini de kendi yanına çekerek ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilim?in çevre temizliğine ve insan hayatına olumlu etkilerinden yararlanarak özellikle medikal gazlar ve aparatları noktasında daha büyük başarılara ulaşmak hedefindedir. Halen Kuruluş adresimizde merkez olarak , İstanbul Kağıthane bölgesinde ise Depo ve sevk faaliyetimizi yürütmekteyiz.

Bu kategoriden diğerleri: İletişim »